ETKİNLİKLER

Ana Sayfa / ETKİNLİKLER
Dokunmatik Hızlı Satış

YAYLASOFT farkıyla HIZLI SATIŞ YAPMANIN KEYFİNİ YAŞAYIN.

Kullanımı çok kolay bir satış takip programı olsun.. Hızlı adaptasyon için başlangıçta profesyonel canlı bir eğitim alabileyim. Gerektiğinde profesyonel eğitim videosu da olsun.. Marketimde standart tüm yazılım süreçlerime katkısı olsun.. Takıldığım yerde rutin teknik destek alabileyim.. Sonraki Versiyonlar Ücretsiz Olsun.. Barkodlu yada Barkodsuz Ürün alıp satabileyim.. Akıllı terazi barkodlarını algılasın.. Barkodu olmayan ürünlerime gerektiğinde hemen barkod basabileyim..

03-10-2023
Barkod Yazdırma Programı

Aklındaki Ürün Etiketini, Şimdi Tasarlayabilirsin !

Yazılım portföyümüzün çok satan etiket baskı uygulaması daha sempatik arayüzüyle yeniden hizmetinizde.. Etiketinize barkod çizgileri, işletme adı, ürün adı, fiyatı vs. yazıların haricinde, işletmenizin logosunu, ürünün resmini baskı alabilmek şimdi artık çok kolay. Etiketi daha görsel hale getirebilmek için, etiketin belli bölgelerine kare, dikdörtgen, elips, daire gibi şekillerde ekleyebilirsiniz. Her barkodda gösterilmesi geren logo yada resimi Dizayna ekleyebilirsiniz.Veya sadece ilgili barkodda gösterilecek resimi ise, barkoda özel dizayn bölümüne ekleyebilirsiniz.

03-10-2023
Sektörel Programlar

YAYLASOFT Konfeksiyon Mağaza Takibi Yenilendi. Ücretsiz Güncelleyin..

Malum müşteriler beklemeyi sevmez. Beğendiği ürünün farklı bir rengini yada bedenini sorduğunda 2 saniye içinde cevap verebilmeniz lazım. Eğer müşteri kısa sürede cevap alamazsa farklı alternatiflere yönelir. YAYLASOFT varyant takibi özelliği sayesinde klasik stok takibinden farklı olarak aynı ürüne ait birden fazla renk ve bedeni aynı ekranda görme imkanınız var. Hatta barkodu okuttuğunuzda sadece ürün değil renk ve beden bilgisinin de otomatik gelmesi, kasiyerin hatalı işlem yapmasını otomatik engeller. Dolayısı ile personelinizin de daha rahat satış işlemi yapmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca, barkodu olmayan ürünlerinize aynı programdan anında etiket yazdırabilirsiniz. Ay sonunda personelinizin prim sistemi için gerekli bilgileri raporlayabilirsiniz. E-fatura özelliği sayesinde, istediğiniz müşterinizin e-faturasını yada e-arşiv faturasını hemen anında entegratöre gönderebilirsiz. Kasanızı, çalıştığınız tekstil toptacılarını, borç alacak takibinizi anında görebilirsiniz.

03-10-2023
Sektörel Programlar

DEPO TAKİBİNDE KOLAY İŞLEMLERLE ÇAĞ ATLAYIN.. Size YAYLASOFT Programını Tavsiye Ediyoruz.

İsterseniz toplu barkod etiketi oluşturma yada seri barkod yazdırma gibi özelliklerle işlerinizi kolaylaştırın.. Hem varyantlı ürün takibi, hem birden fazla depo takibi Aynı Programda.. Hem Önmuhasebe takibi, hem e-fatura gönderimi aynı ekranda.. Hem barkod okutma, hem barkodu olmayan ürünlere anında etiket yazdırma aynı sistemde.. Hem üretim işlemleri, hem üretilen ürünlerin satışı aynı programda.. Hem müşteri borç alacak takibi hem tedarikçi satış alış takibi aynı programda.. Hem kolay kullanım, hem geniş raporlama imkanına sahip formlar aynı yazılımda. Hem kaliteli yazılım programı, hem uygun kampanya fiyatları aynı yazılımda..

03-10-2023
Ticari Programlar

opencart YAYLASOFT Entegrasyonu Hizmetinizde..

Konfeksiyon işlerinizde en büyük yardımcınız YAYLASOFT Tekstil Programına yepyeni özellikler eklendi. İşleriniz artık daha da kolaylaşacak.. Mağaza takip sistemi işlerinizin yanısıra sanal mağazalarınızı da unutmadık. Önmuhasebe programından opencart web e-ticaret uygulamasına veri gönderim entegrasyonu tamamlandı. Artık muhasebe programınızdaki bilgileriniz tek tuşla otomatik Web sayfanızda yayında.. webden gelen siparişleriniz de tektuşla muhasebe programınıza otomatik indiriliyor.. Opencart sitenize aktarılan bilgilerinizi de web yazılımcılarınız aracılığıyla pazaryerlerine gönderebilirsiniz. Malum ne kadar çok pazar yeri o kadar çok satış imkanı..

02-10-2023
Özel Yazılımlar

Örme Kumaş Fason Üretim Programı İsteyenler İçin

YAYLASOFT Kumaş Üretim Sektöründe faaliyet gösteren orta ölçekli işletmelerin ihtiyaçlarına pratik çözümler geliştirdi. Fason üretim yapabilme, Fasoncu cari hesabını eş zamanlı takip edebilme, etkin stok kontrolü, üretim reçete tanımlayabilme, taksitli veya dövizli ürün alış ve satışı yapabilme, üretim emri verebilme gibi pek çok işlemi gerçekleştirebilirsiniz. İpliğin dövizli alımından, örme kumaş fason üretimi yaptırmaya, ham kumaşı boyahaneye gönderebilmeye ve kumaş sipariş aşamasını takip etmeye ve boyahanede üretimi tamamlanan kumaşların müşteriye ister TL ister döviz (USD, Euro vb.) olarak satışına varana kadar üretim süreçlerinizi ve işletme ön muhasebe işlemlerinizi kolayca takip edebilirsiniz.

06-11-2020
Genel Bilgi

YAYLASOFT SEKTÖREL TİCARİ YAZILIMLARLA İŞLER YOLUNDA..

YAYLASOFT İŞLETME ÖN MUHASEBE TAKİP PROGRAMLARI
YAYLASOFT TEKSTİL TAKİP PROGRAMLARI
YAYLASOFT DEPO TAKİP PROGRAMLARI
YAYLASOFT KURS TAKİP PROGRAMLARI
YAYLASOFT KURUM TAKİP PROGRAMLARI
YAYLASOFT YEMEKHANE TAKİP PROGRAMLARI
YAYLASOFT MARKET HIZLI SATIŞ PROGRAMLARI
YAYLASOFT KIRTASİYE HIZLI SATIŞ PROGRAMLARI
YAYLASOFT BARKOD ETİKETİ TASARLAMA PROGRAMLARI
YAYLASOFT TİCARİ ENTEGRE ÖN MUHASEBE TAKİP PROGRAMLARI

28-02-2019