HAKKIMIZDA

Ana Sayfa / HAKKIMIZDA
HAKKIMIZDA

" Ülkesini, yazılımda dünya normlarında hak ettiği yerde temsil edebilmeyi üzerine vazife bilen YAYLASOFT olarak; belirlediğimiz hedeflerimizde önümüze çıkacak hiçbir engeli tanımıyor, işimizin önüne adımızı, arkasına yayla gibi yüreğimizi koyuyoruz.! "

Bilişim sektörünün girişimci, dinamik ve idealist vizyona sahip yazılım firması YAYLASOFT, 10.01.2003 tarihinde Konya'da kurulmuştur. Müşteri memnuniyetini temel prensip edinen ve toplam kalite yönetimi ilkesinden asla taviz vermeyen YAYLASOFT un amacı kobilere geniş perspektifli, sorunsuz ve kaliteli yazılım hizmeti sunmaktır.

Küresel rekabetin hızla arttığı günümüzde işletmeler, varlıklarını sürdürebilmek ve dünya pazarlarındaki yerlerini alabilmek için isabetli karar vermek durumundadırlar. İsabetli karar verilebilmek; ihtiyaç duyulan bilginin doğru, güvenilir, tam zamanında ve en uygun maliyetle elde edilmesiyle sağlanmaktadır. Yönetimin ihtiyaç duyduğu bilgilerden finansal nitelikli olanlar işletmenin muhasebe servisi tarafından üretilmekte, muhasebe servisinin güvenilir bilgiyi tam zamanında ve en uygun maliyetle üretebilmesi ise iş hayatının hemen her alanına girmiş olan bilgisayar teknolojilerinden yararlanmakla mümkün olmaktadır. Bilgisayar teknolojilerinden yararlanarak bilgi üretebilmek için, öncelikle gereksinim duyulan bilgiyi raporlayacak kaliteli bir yazılıma ve teknik donanıma ihtiyaç vardır. Günümüzde finansal bilgi üretmek amacıyla geliştirilmiş birçok muhasebe yazılımı bulunmaktadır. Ancak, bu yazılımlardan elde edilecek bilginin hızını ve güvenilirliğini sağlayabilmek, klavyeden yapılan veri girişini en aza indiren kullanım kolaylığına sahip yazılımları tercih etmekle mümkün olabilmektedir.

Bunların yanısıra, teknolojinin her geçen gün hızla ilerlediği, ticaretin odak noktasının teknik gereksinimlere çekildiği, satışların artık daha yaygın bir biçimde internet üzerinden yapıldığı günümüzde; zamanın gereksinimlerine göre araştırma-geliştirme (ar-ge) çalışmalarının da büyük önem kazandığının bilincindeki YAYLASOFT, yazılım departmanını Selçuk Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesinde bulundurmaktadır.

İşletmelere yönelik; Ticari ve Sektörel Bilgisayar Yazılımları, Dinamik Web Yazılımları, Elektronik Ticaret Yazılımları geliştiren YAYLASOFT, ülke ekonomisine katma değer, ülke insanına iş yaşamında performans ve katkı sağlamaktadır.

Şu an Yaylasoft Yazılım Departmanı, Türkiye geneli Yaylasoft Bayilikleri ve Yaylasoft Sanal Mağaza olarak faaliyet gösteren YAYLASOFT, istikrarlı büyüme yapısıyla yazılım dünyasının zirvesine ilerlemektedir..

BAŞARI HİKAYEMİZ

Twitter'da Paylaş.. Facebook'ta Paylaş.. Google+ 'da Paylaş.. Linkedin' da Paylaş.. Mail Gönder.. Whatsapp'da Paylaş..