İADE ŞARTLARI

Ana Sayfa / İADE ŞARTLARI
İADE ŞARTLARI

www.yaylasoft.com sitesinde satılan tüm ürünler YAYLASOFT BİLGİSAYAR YAZILIM ve DONANIM HİZMETLERİ'nin garantisi altındadır.

İade süresi kaç gün?
Satın aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.
İade şartları nelerdir?
İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir. * Ürünün faturası, * İade formu, * 7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa ek aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1 - 3 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır. Müşteri adresinde yazılım kullanma ve bilgilendirme eğitimi tarzındaki ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir!
Nasıl iade edeceğim?
Ürünü tarafımıza göndermeden önce iade talebinizi yazılı olarak tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir. Firmamız tarafından iade ile ilgili gönderim onayının size iletilmesinden sonra ürünü tarafımıza gönderiniz. Onay bilgisi size telefon veya e-mail yoluyla bildirilecektir. Kargo firmaları ile yapılan gönderilerin ücreti gönderen kişiye aittir. Karşı ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir. Gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır.